O marce

Ręcznie pakowane torebki

Wszystkie herbaty Sirocco to herbaty liściaste, pakowane w luksusowe, ręcznie szyte torebki z najwyższej jakości biodegradowalnego muślinu. Torebki są całkowicie neutralne smakowo, a dzięki odpowiedniej objętości pozwalają optymalnie napęcznieć liściom herbaty - ich unikalna jakość sprawia, ze smak liściastej herbaty z torebki nie różni się niczym od tej samej herbaty parzonej w tradycyjny sposób, a nawet jest lepszy, ponieważ nie psują go zanieczyszczenia z niedokładnie umytych i niewyparzonych sitek czy dzbanków do parzenia.

Każda torebka jest szyta ręcznie przy pomocy nici z ekologicznej bawełny, bez stosowania kleju i metalowych nitów.

 

To małe dzieło sztuki, które przekazujemy miłośnikom herbaty, pozwala się cieszyć pełnym smakiem herbaty.

Ręcznie pakowane torebki

Nasza kolekcja

Oferujemy fascynującą kolekcję 29 niezwykłych mieszanek herbacianych i ziołowych w atrakcyjnych opakowaniach, wykonanych
z najlepszych ekologicznych materiałów.

Opakowania Sirocco zaprojektowali światowej klasy projektanci z agencji Buero New York, pracujący na co dzień dla takich marek jak Vogue, Cosmopolitan, Sonia Rykiel, Kenzo, Armani i Kalendarz Pirelli.

Nasza kolekcja

W 100% ekologiczne!

Surowce z kilkunastu krajów używane do produkcji herbat Sirocco pochodzą wyłącznie z certyfikowanych upraw ekologicznych.

Tak na przykład oferowana przez nas Werbena rośnie w Paragwaju, mięta Nana pochodzi z naszej własnej certyfikowanej uprawy w Maroko,  zioła mieszanki Piz Palu zbierane są ręcznie w alpejskiej dolinie Val Poschiavo. Sirocco gwarantuje zawsze unikalną, bezkompromisową jakość certyfikowanych produktów na najwyższym światowym poziomie.

Certyfikat szwajcarski CH-BIO-006

Certyfikat polski PL-EKO-01-11177

W 100% ekologiczne!